Úvod>Ubytování>Firemní akce

FIREMNÍ AKCE, TEAMBUILDING, OSLAVY A PREZENTACE.

PENZION HEŘMANICE,

nabízí ubytování a vnitřní i venkovní prostory na firemní akce, teambuilding, oslavy a prezentace. 

Penzion Heřmanice nabízí ubytování a vnitřní ..    .... i venkovní prostory.     K dispozici je společenská místnost pro až 30 osob.

K dispozici je společenská místnost pro až 30 osob (salonek), restaurace s kapacitou 50 míst a další salonek, běžně sloužící jako pingpongová herna. Penzion stojí na samostatném pozemku s vlastním parkovištěm, mimo veřejnou komunikaci.

V areálu se nachází antukový tenisový kurt, dvě minigolfové dráhy, venkovní bazén ...    Uspořádáte u nás firemní akce, gárdenpárty ..     Uspořádáte u nás oslavy, večírky ...

V areálu se nachází antukový tenisový kurt (možno i volejbal, či nohejbal), dvě minigolfové dráhy, venkovní jedenáctimetrový bazén, houpačky a šplhací lana, nechybí ohniště a venkovní terasa. Uspořádáte u nás firemní akce (gárdenpárty), teambuilding akce, oslavy, večírky, promoce, prezentace, sportovní dny, nebo třeba jen odpoledne, svatby atd.

Zajistíme pro Vás, projížďky na koni.     Zajistíme pro Vás, grilování prasátka.     Uspořádáte u nás třeba jen odpolední posezení.

Zajistíme pro Vás, dle Vašeho přání vše, od projížďky na koni, přes živou hudbu, grilování prasátka, až po - i něco lechtivého !!! ... a na závěr, možná přijde i kouzelník !!!

Uspořádáte u nás, prezentace, ...     Zajistíme pro Vás,  živou hudbu .....     Uspořádáte u nás, svatbu ...

Ceny akcí namíru jsou individuální, dohodou.

Těšíme se na shledanou s Vámi, u nás v HEŘMANICÍCH.

Informace z místa
Počasí Penzion Heřmanice

 

 
Nahrát do FB Messengeru.
 

Gravatar Penzion Hermanice

Najdete nás ZDE
Loc: 50°7’37"N,
16°44’58"E
GPS: 50.127N,
16.749E
Najdete nás ZDE
 
ubytovani Kraliky
 
 
Penzion Hermanice
Rezervace - dotazy

               Book Direct – Rezervujte přímo

Volej +420 721 261 998 - Call
Napiš - SMS - Write
penzion
@penzionhermanice.com

Odpovědí, nebo vložením mailové adresy a odesláním souhlasíte s použitím Vaší adresy pouze k přímé komunikaci . Adresa nebude poskytnuta třetím stranám, ani nebude použita k marketingovým, nebo k jiným komerčním účelům.

Pro odeslání použijte druhé tlačítko
Penzion na sociálních sítích
CZIN.eu       Přidat do kruhůon Instagram
TOPlist      Seo servis
 
 

 

 

Partneři:

Škoda Octavia na Autopes.cz, Penzion Jiřinka - Dolní Morava, Provozní doby "Relax-resortu" Dolní Morava,

Penzion Heřmanice, Heřmanice 101,Králíky 561 69 provozovatel: Jaroslav Konečný; telefon: +420 721 261 998; IČO: 129 85 121; DIČ: CZ 6008130216; E-mail: penzion@penzionhermanice.com;web: http://penzionhermanice.com , m.penzionhermanice.com , http://www.penzionhermanice.cz

Webové stránky vytvořil Acceler